אז למה לי ללמוד הגנה עצמית?

ריכזנו לכם מתוך יוטיוב, פייסבוק ורחבי האינטרנט מקרים שאמנם קשים לצפייה אך חובה לא להתעלם מהם ולהבין את החשיבות של היכולת להגן על עצמך חס וחלילה במקרה אמיתי ברחוב או בכל מקום אחר:

שומרים על נהגי האוטובוסים
שומרים על נהגי האוטובוסים - עוצרים את האלימות! בעקבות מקרי התקיפה כלפי נהגי האוטובוסים - הבטחתי שנקדם מדיניות של אפס סובלנות כלפי העבריינים. לשמחתי אנחנו כבר רואים בשטח פעולה משמעותית ביד קשה ונחושה והגשת כתבי אישום במהירות נגד העבריינים. אמשיך לפעול ולוודא שנהגי האוטבוסים ייסעו בבטחה מתוך מחוייבות לשלומם וביטחונם!
תפס בשיער והתחיל לחתוך אותי
"תפס בשיער והתחיל לחתוך אותי": ליאנה נאבקת נגד הסדר טיעון לבעלה לפני כחצי שנה שרדה ליאנה חזן משדרות ניסיון רצח מצד בעלה - ולאחרונה התבשרה כי הפרקליטות עומדת לחתום עימו על הסדר טיעון, לאחר ארבעה דיונים בלבד בבית המשפט. אחרי ששאבה כוחות מקשר שנוצר בינה לשירה איסקוב, היא מבהירה שתהיה מוכנה להעיד: "ארגיש שמכרו אותי אם יסגרו איתו הסדר". הפרקליטות: הליך הגישור חסוי, לא נוכל להתייחס
נאשם בתקיפת אשתו שוחרר לעבודה "כדי שיוכל לפרנס" כדי להימלט מהמכות שספגה בעזרת חגורה נאלצה האישה לקפוץ ממרפסת בגובה 4 מטרים, אבל השופט פאול שטרק החליט לשחרר למעצר בית את הבעל, עובד עיריית ירושלים. הנימוק שלו: "אם יאבד את העבודה בימי קורונה, ספק אם ימצא עבודה אם ישתחרר"
רצח ביער בשומרון
יש משהו שלא נותן לי מנוח ברצח שנעשה בסיוטאציה המחרידה הזו, מה שמכנים עכשיו כ״ניצול הזדמנות״. לא בטוח שאני יודע להגדיר לעצמי עד הסוף את העניין, אבל זה אולי דבר אחד לדעת שיש חוליות של מחבלים ארורים שחברים בארגוני טרור שהיעוד שלהם הוא להרוג יהודים כבר מאה שנה, ודבר אחר ומקפיא דם לחשוב על אדם שלא תכנן לרצוח, אבל ראה לפתע אישה לבדה רצה, וזה היה נראה לו, בסופנטאניות מצמיתה, כמו הזדמנות ליטול את חייה בברבריות, ולהשליך את גופתה באיזה שיח. ככה על הדרך, בלי מחשבה או תכנון, סתם כי היא הייתה שם. יהודייה ביער.
תיעוד: תקף באלימות בת 70 - רק כי ביקשה ממנו לעטות מסכה דיירת נוף הגליל ביקשה מגבר שנכנס איתה למעלית לשים מסכה על פניו וזה ענה לה שזה לא עניינה • כשביקשה פעם נוספת, הוא ירק עליה והכה אותה בראשה ובגופה – עד שנפלה על רצפת המעלית • האישה פונתה לבית החולים עם חבלות ודימום בעין: "המכות כואבות, מקווה שיקבל עונש חמור"

צלצלו עכשיו:

אפשר גם במייל:

שאדו נינגיסטו הגנה עצמית

השאירו פרטים כאן:

Call Now Button