קרב מגע בשדרות

קרב מגע בשדרות – השאירו פרטים ואחזור אליכם עם כל הפרטים על הלימודים

צלצל עכשיו:

יצירת קשר

קרב מגע

תאם אימון במתנה!

קרב מגע בשדרות

מצבי קיצון כשמם כן הם. הם אינם מאפיינים את שגרת חיינו, אולם הם עלולים להתרחש.

במסגרת קורס קרב מגע בשדרות של SCIL, תלמדו כיצד להתכונן לכל תרחיש בו אתם או האנשים היקרים ללבכם תהיו נתונים לאיום על חייכם או בריאותכם.

זהו יכול להיות ריב כתוצאה מהאלימות בכבישים, ויכוח על מקום חניה, תקיפה מינית, ניסיון אונס, תקיפה על רקע לאומני, ניסיון שוד ועוד – לכם יהיה הכוח והידע להגן על עצמכם.

מה זה קרב מגע?

קרב מגע היא שיטת לחימה, זאת לעומת אומנות לחימה.

בעוד שאומנויות לחימה משלבות מגוון טכניקות ותנועות מרשימות, הרי שהקרב מגע לא בהכרח מצטלמת טוב. ועם זאת, זוהי טכניקה עניינית שמטרתה לנטרל את הגורם המאיים במהירות וביעילות.

טכניקת קרב המגע פותחה בצה"ל כאמצעי ללחימה פנים מול פנים. במהרה היא צברה לה אוהדים בצבאות זרים ומשם עשתה את דרכה למכוני לימוד שונים ומסגרות חוגים לנערים, נערות, נשים וגברים.

למי זה מתאים?

לכולם.

אתם לא מוכרחים להיות חזקים, בטח שלא צריכים להיות אנשים אלימים עם "אומץ" להגיב לאחרים.

המטרה שלכם בקורס קרב מגע בשדרות היא לרכוש את היכולת להגן על עצמכם באם ותדרשו לכך.

תנאי הקבלה לקורס הינם גיל 16 ומעלה. כמו כן, הקורס פונה לנשים וגברים כאחד, ולרשותנו אף מערך קורס קרב מגע המותאם לנשים. הקורס כולל תכנים דוגמת תקיפה מינית, ניסיון אונס ואלימות במשפחה. נושאים שלמרבה הצער שגורים בארצנו.

מה נלמד במהלך הקורס?

השיעורים כוללים גיבוש תנועות להגנה, תנועות למתקפה, יצירת מהירות תגובה, חיזוי המהלכים של היריב, זיהוי נקודות תורפה, לחימה בידיים חשופות ולחימה באדם הנושא נשק קר וחם.

למידע נוסף

לפרטים נוספים אודות קורס קרב מגע בשדרות, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

Call Now Button